حفاظ خاری

حفاظ خاری

حفاظ خاری، یکی از حفاظ های الهام گرفته شده از بوته های خاردار است . اغلب حفاظ خاری را بر روی دیوار و یا دور زمین ها می کشند ، تا مرزی را برای زمین های خود تعیین کنند. شرکت کوشا حفاظ سعی بر تامین تمام نیاز های مردم کشور عزیزمان دارد . شرکت کوشا حفاظ در سال ۱۳۸۷ در سازمان ثبت شرکت ها ثبت شد . کوشا حفاظ در نظر دارد تولید انبوه حفاظ ها از جمله حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای یا خاری ، حفاظ نیزاری  و … را افزایش دهد . با این عمر دیگر نگران خرید هیچ نوع حفاظی نباشید . شرکت کوشا حفاظ در نظر دارد تا با بهترین و مرغوبترین متریال ها پاسخگوی شما هم میهنان عزیز باشد.

 

حفاظ خاری

حفاظ خاری

برای مطالعه بیشتر در مورد حفاظ روی دیوار روی لینک سبزرنگ کلیک کنید.

حفاظ  بوته ای یا خاری

حفاظ بوته ای یا حفاظ های خاری، تولید شده و الهام گرفته از بوته های خاردار حفاظ بوته ای سازه ی فلزی متشکل از میلگرد های فرم دار نامنظم در جهات مختلف می باشد . جهت محافظت از منازل، باغ ها، ویلا ها و … روی دیوار ها و قسمت هایی که احتمال ورود سارقان می رود، نصب می گردند که بعنوان حفاظ های روی دیوار و همچنین روی پنجره ها و فنس ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 1. حفاظ بوته ای یا خاری
 2. حفاظ شاخ گوزنی
 3. حفاظ لاله ای
 4. حفاظ سرنیزه ای
 5. حفاظ خارپشتی
 6. حفاظ ترکیبی
 7. حفاظ کمانی

 

 

کاربرد حفاظ 

 • قابلیت استفاده از حفاظ در پایگاه های نظامی
 • قابلیت استفاده در فرودگاه ها فرودگاه ها
 • قابل استفاده در مدارس
 • مناسب برای استفاده در زندان ها (پنجره ها، فنس ها و دیوار ها)
 • قابل استفاده برای هتل ها
 • ساختمان های مسکونی
 • شرکت ها و کارخانجات

 

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  حفاظ لیلیوم

حفاظ بوته ای یا خاری

حفاظ خاری نوعی از حفاظ های خاردار می باشد . حفاظ خاری روی سر در ساختمان ها و دیوار ها جهت حفظ  امنیت و همچنین زیبایی استفاده می شود .

 

 

مزیت حفاظ های خاری

از مزیت های حفاظ بوته ای می توان به این اشاره کرد تا عبور از این نوع حفاظ ها به سختی و شاید بتوان گفت اصلا امکان ناپذیر باشد. به دلیل شاخه های پر پیچ و بسیار تیز مانند شبیه چاقو نصب و اجرای حفاظ خاری بسیار راحت و آسان بوده و در مدت زمان کوتاهی اجرا می گردد. حفاظ خاری زیباترین و ایمن ترین نوع حفاظ روی دیوار میباشد که تاکنون تولید شده این نوع از حفاظ بخاطر ایمنی بالا و غیر قابل نفوذ بودن در مکانهای نظامی و امنیتی مثل فرودگاه ها در چند شهر اجرا شده است. حفاظ های خاری گونه ای دیر از حفاظ های شاخ گوزنی می باشد .

 

 

قیمت حفاظ های خاری

قیمت حفاظ بوته ای کاملا متغیر است و ثابت نیست . قیمت حفاظ بوته ای بسته به متریال مورد استفاده در آن است. یعنی ابتدا باید متراجه مورد نظر را بدست آورده (ابعاد مورد نیاز برای نصب حفاظ ). بعد از محاسبه کردن ابعاد و بدست آوردن متراج مورد نظر باید وزن آهن مصرفی در حفاظ را محاسبه کنیم تا قیمت نهایی حفاظ بدست آید.

 

 

طراحی ظاهری حفاظ  بوته ای یا خاری

زاویه این حفاظ ها به گونه ای طراحی شده است که هیچگونه جا برای قرار گرفتن دست و پا در آن وجود ندارد. به همین دلیل می توان گفت حفاظ خاری از بهترین نوع حفاظ ها برای مقابله با سارقان است .

 

حفاظ خاری

حفاظ خاری

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  قیمت درب فرفورژه

 

 حفاظ بوته ای یا خاری

حفاظ بوته ای نوعی از حفاظ های خاردار می باشد . بر روی سر در آپارتمان ها و دیوار ها جهت حفظ امنیت و همچنین زیبایی استفاده می شود از مزایای این حفاظ ها می توان به این اشاره کرد تا عبور از این نوع حفاظ ها به سختی و شاید بتوان گفت اصلا امکان ناپذیر باشد به دلیل شاخه های پر پیچ و بسیار تیز مانند شبیه چاقو . برای اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن سفارش:

٠٩١٠٩٠٠٩٠٤١

-٠٢١٦٦١٣٩٣٣٥

 

مدت زمان مورد نیاز برای نصب حفاظ بوته ای یا خاری

نصب و اجرای حفاظ بوته ای  بسیار راحت و آسان بوده و در مدت زمان کوتاهی اجرا می گردد. شرکت کوشا حفاظ برای برطرف کردن مشکل نصب مشتریان شروع تشکیل کادری مجرب و حرفه ای کرد . این افراد با توانایی کامل و تخصص مناسب برای نصب حفاظ ها در گروه فعالیت می کنند و در حداقل زمان ممکن نصب حفاظ ها را انجام می دهند .

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *